липня 2012

29 липня 2012

Підраховано, скільки студентів суміщають роботу і навчання

gro Портал hh.ua провів опитування, згідно з яким більшість респондентів повідомили, що поєднували навчання і роботу. Так, поєднували ці два корисних заняття 90,4% опитаних.

40% респондентів вчилися заочно і працювали, у 34% була робота з гнучким графіком, а 21% працювали без шкоди навчанню (з частковою зайнятістю).

Найпопулярнішими мотивами для роботи були забезпечення своїх додаткових витрат та одержання професійного досвіду. Тільки 16% опитаних забезпечували собі повністю проживання та навчання.

Варто відзначити, що більшість тих, хто поєднує навчання і займається «здобиччю грошей», працюють за фахом, яку освоюють.

Детальніше

27 липня 2012

Кохання допомагає краще навчатися

love stud За студентським фольклором, якщо одружився, то варіантів розвитку подій три. Перший: студент думає тільки про дружину – в нього з’являться “хвости”. Другий: лише навчається – виростуть “роги”. Третій: займається навчанням і дружиною – вріже дуба. Але цю давню “мудрість” спростувало нещодавнє опитування, яке проводив портал http://career.ru/ , щоправда,  йшлося не про одруження, а про постійну подругу чи друга. 26% студентів стали навчатися краще, коли в них з’явилася друга половинка.

Детальніше

25 липня 2012

Уряд підвищив стипендії для студентів

step new Сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято постанову «Про встановлення розмірів стипендій учнів професійно-технічних, студентів вищих навчальних закладів», якою передбачено суттєве збільшення розмірів академічних та соціальних стипендій.

окрема, постановою передбачено з 1 вересня 2012 року підвищити розміри стипендії:

— для студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр» з 530 грн до 730 грн;

Детальніше

Історія ФКНІТ

Gerb FKNIT site Розвиток інформаційних технологій в ЛНТУ почався у 1993 році з відкриттям напрямку «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології ".

В 1998 році роботу в цьому напрямку продовжила новостворена кафедра „Автоматизованого управління виробничими процесами“ під керівництвом доц. В. В. Лотиша.

Вимоги ринку праці у Волинській області настійно вимагають більш високої спеціалізації випускників в галузі програмного забезпечення обчислювальних та автоматизованих систем, тобто в галузі створення і використання сучасних інформаційних технологій.

В 2002 році в ЛДТУ відкривається нова спеціальність „Професійне навчання. Комп’ютерні технології в управлінні та навчанні“, а 2005 році — спеціальність „Комп’ютерні системи та мережі“.

Це склало передумови створення в 2005 році факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій (ФКНІТ) Луцького державного технічного університету (декан В. В. Лотиш).

В 2008 році факультет комп’ютерних наук та інформаційних технологій Луцького національного технічного університету очолив Р. М. Кузнецов.

На сьогоднішній день факультет складається з чотирьох кафедр:

                        „ Автоматизованого управління виробничими процесами “,
                        „ Комп’ютерних технологій професійного навчання “,
                        „ Кафедра комп’ютерної інженерії “,
                        „ Вищої математики “.

Сьогодні ФКНІТ веде підготовку фахівців за трьома спеціальностями:

                        Автоматизоване управління технологічними процесами,
                        Професійне навчання. Комп’ютерні технології в управлінні та навчанні,
                        Комп’ютерні системи та мережі.

На факультеті існує 8 спеціалізованих лабораторій, обладнаних сучасними ПЕОМ, системами передачі даних та іншими спеціалізованими пристроями та наочним приладдям.

Високий професійний рівень професорсько-викладацького складу факультету дозволяє готовити висококваліфікованих спеціалістів, розробляти і використовувати нові інформаційні технології, проектувати автоматизовані системи управління підприємствами та ін.

Випускники факультету вивчають теоретичні і практичні основи автоматизованих систем обробки інформації та управління на базі швидкісних обчислювальних мереж та систем.

Викладачі факультету постійно розробляють нове програмно-методичне забезпечення по кожній із дисциплін, що сприяє швидкому впровадженню новітніх знань у навчальний процес. Спеціалісти факультету КНІТ співпрацюють з українськими та зарубіжними партнерами.

Реалізація будь-яких проектів інформатизації можливо лише при наявності висококваліфікованих фахівців. Факультет КНІТ ЛНТУ саме й орієнтований на комплексну підготовку студентів у галузі засобів сучасної та перспективної обчислювальної техніки та її використання.

Ці напрямки і складають основне ядро фахівців, що формують базу впровадження обчислювальної техніки й інформаційних технологій для підприємств та освітніх закладів Волинської області.

Детальніше

Успішний захист держіспиту відсвяткували … у небі

para Державний іспит наприкінці четвертого курсу — це гідне підбиття підсумків навчання, після якого студент отримує диплом бакалавра.
Отож, наша група АВ-41 факультету Комп’ютерних наук та інформаційних технологій ЛНТУ з поставленими завданнями справилася добре, звичайно, успіх треба «відмітити». Зауважу: мої друзі- одногрупники (а нас чотири Андрія)не є прихильниками традиційних «посиденьок»  у накурених барах та нічних дискотеках.

Детальніше

Нове обладнання на кафедрі АУВП

ArduinoUnoBox На кафедрі автоматизованого управління виробничими процесами (факультет КНІТ) отримано  комплекти плат Arduino Uno. Фактично, Arduino — це електронний конструктор і зручна платформа швидкої розробки електронних пристроїв для новачків і професіоналів. Платформа користується величезною популярністю в усьому світі завдяки зручності і простоті мови програмування, а також відкритій архітектурі і програмного коду. Пристрій програмується через USB без використання програматорів.

Детальніше

Комп’ютерно-інтегровані технології у виробництві та освіті

Kafed RUKA Шановні колеги!
Кафедра автоматизованого управління виробничими процесами Луцького НТУ,  4–6 жовтня 2012 року проводить міжнародну науково-технічну конференцію «Комп’ютерно-інтегровані технології у виробництві та освіті».
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі конференції.

Робота конференції буде проходити у вигляді засідань та дискусій за такими секціями:
Секція 1. Автоматизоване управління у виробничих системах;
Секція 2. Моделювання і синтез систем управління;
Секція 3. Підготовка фахівців у галузі автоматизації та ІТ.

Детальніше

24 липня 2012

Студентам урізали стипендії ?

step Кабінет міністрів переіндексував доходи громадян, урізавши розмір студентських стипендій.

«Ця постанова більш ніж у півтора рази знижує фактичний розмір стипендій більш ніж для третини студентів»,— заявляють у студентській профспілці.

У новому документі зазначено, що «обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації стипендії здійснюється починаючи з місяця, в якому її призначено».

Тобто, відтепер студенти 1 курсу та спеціалісти або магістратри, які нині отримують 720–800 гривень, відповідно до нової постанови, отримуватимуть лише базову стипендію у розмірі 530 гривень, бо втрачають індексовану надбавку.

Детальніше

21 липня 2012

Кафедра вищої математики

Завідувач кафедри: Дутчак Богдан Іванович, к. т. н., доцент dutshak
Телефон: (0332) 74-61-29
Адреса: Кафедра вищої математики, вул Львівська, 75 м. Луцьк, 43018

Історична довідка
Кафедра вищої математики утворена 10 червня 1977 р. (наказ № 74-01) «Про зміни в структурі Луцького філіалу» на базі кафедр «Загальнонауукових дисциплін» і «Загальнотехнічних дисциплін». Першим завідуючим кафедрою був Труш І.І., к. ф.-м. н, доцент (з 14.09.1977 по 26.10. 1982 р), з 1987 р. і по теперішній час кафедру очолює к. т. н. Дутчак Б.І.. На кафедрі працювали кандидати фізико- математичних наук Швай О.І., Коробчук І.В., Грдлічка Є.С., Мамчур І Т., Сорока Р. О., Сташенко М. О., професори доктори наук Марченко О. С., Денисюк І.Т., Зеленюк Є.Г. Доценту Шваю О.І. президентом України 19.12.1992 р. присвоєно звання заслуженого працівника народної освіти України.

Курси, які викладають на кафедрі
Кафедра забезпечує викладання наступних дисциплін: вища математика, вища та прикладна математика, математика для економістів, теорія ймовірностей та математична статистика, дослідження операцій, спеціальні розділи вищої математики.

Детальніше

Кафедра комп’ютерної інженерії

Завідувач кафедри: Пех Петро Антонович, к.т. н., доцент peh
Телефон: (0332) 74-61-15
Адреса: Кафедра КІ, вул. Львівська, 75 м. Луцьк 43018
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підготовка фахівців проводиться за спеціальністю:
Комп'ютерні системи та мережі

Історична довідка
Кафедра комп’ютерної інженерії утворена на підставі рішення Вченої ради Луцького індустріального інституту (протокол № 12 від 23.06.94 року) та наказу по Луцькому індустріальному інституту № 87 від 28.06.94 року.

Курси, які викладають на кафедрі
Алгоритми та методи обчислень, архітектура комп’ютерів, дискретна математика, економічна інформатика, інформатика та комп’ютерна техніка, інформатика, інформатика і обчислювальна техніка, інформатика і системологія, комп’ютерна електроніка, комп’ютерна схемотехніка, математичне програмування, моделювання, обчислювальна техніка та основи програмування, обчислювальна техніка і програмування, операційні системи, паралельні та розподілені обчислення, периферійні пристрої, прикладна теорія цифрових автоматів, програмне забезпечення комп’ютерних мереж, програмування, програмування алгоритмів цифрової обробки сигналів та зображень, системне програмне забезпечення, системне програмування, структура даних та алгоритми, теорія інформації та кодування, тестування комп’ютерних засобів, числові методи та моделювання на ЕОМ, об’єктне програмування,та інші.

Детальніше