Історія ФКНІТ

Gerb FKNIT site Розвиток інформаційних технологій в ЛНТУ почався у 1993 році з відкриттям напрямку «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології ".

В 1998 році роботу в цьому напрямку продовжила новостворена кафедра „Автоматизованого управління виробничими процесами“ під керівництвом доц. В. В. Лотиша.

Вимоги ринку праці у Волинській області настійно вимагають більш високої спеціалізації випускників в галузі програмного забезпечення обчислювальних та автоматизованих систем, тобто в галузі створення і використання сучасних інформаційних технологій.

В 2002 році в ЛДТУ відкривається нова спеціальність „Професійне навчання. Комп’ютерні технології в управлінні та навчанні“, а 2005 році — спеціальність „Комп’ютерні системи та мережі“.

Це склало передумови створення в 2005 році факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій (ФКНІТ) Луцького державного технічного університету (декан В. В. Лотиш).

В 2008 році факультет комп’ютерних наук та інформаційних технологій Луцького національного технічного університету очолив Р. М. Кузнецов.

На сьогоднішній день факультет складається з чотирьох кафедр:

                        „ Автоматизованого управління виробничими процесами “,
                        „ Комп’ютерних технологій професійного навчання “,
                        „ Кафедра комп’ютерної інженерії “,
                        „ Вищої математики “.

Сьогодні ФКНІТ веде підготовку фахівців за трьома спеціальностями:

                        Автоматизоване управління технологічними процесами,
                        Професійне навчання. Комп’ютерні технології в управлінні та навчанні,
                        Комп’ютерні системи та мережі.

На факультеті існує 8 спеціалізованих лабораторій, обладнаних сучасними ПЕОМ, системами передачі даних та іншими спеціалізованими пристроями та наочним приладдям.

Високий професійний рівень професорсько-викладацького складу факультету дозволяє готовити висококваліфікованих спеціалістів, розробляти і використовувати нові інформаційні технології, проектувати автоматизовані системи управління підприємствами та ін.

Випускники факультету вивчають теоретичні і практичні основи автоматизованих систем обробки інформації та управління на базі швидкісних обчислювальних мереж та систем.

Викладачі факультету постійно розробляють нове програмно-методичне забезпечення по кожній із дисциплін, що сприяє швидкому впровадженню новітніх знань у навчальний процес. Спеціалісти факультету КНІТ співпрацюють з українськими та зарубіжними партнерами.

Реалізація будь-яких проектів інформатизації можливо лише при наявності висококваліфікованих фахівців. Факультет КНІТ ЛНТУ саме й орієнтований на комплексну підготовку студентів у галузі засобів сучасної та перспективної обчислювальної техніки та її використання.

Ці напрямки і складають основне ядро фахівців, що формують базу впровадження обчислювальної техніки й інформаційних технологій для підприємств та освітніх закладів Волинської області.

Публікації

Оголошення

Gerb FKNIT site Зустріч декана факультету

КНІТ з абітурієнтами з питань
за...

Вітаємо відмінників

otl Список студентів факультету КНІТ, які відмінно здали зимо...

Як не загубитися у рейтинго...

vs2013 1 серпня до 12:00 приймальні комісії усіх вищих навчальни...

Студентам урізали стипендії ?

step Кабінет міністрів переіндексував доходи громадян, урізавш...

Уряд підвищив стипендії для...

step new Сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято...