Кохання допомагає краще н... 27 лип. 2012 Кохання допомагає краще навчатися

За студентським фольклором, якщо одружився, то [ ... ]

Поради вступнику: день ві... 01 бер. 2012 Поради вступнику: день відкритих дверей

Хто рано встає …
День відкритих дверей — захід [ ... ]

До уваги абітурієнтів... 02 серп. 2012 До уваги абітурієнтів

Зустріч з деканом факультету комп'ютерних наук [ ... ]

Визначено перелік предмет... 30 вер. 2012 Визначено перелік предметів, із яких у 2013 році буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання

У Міністерстві юстиції України зареєстровано [ ... ]

Успішний захист держіспиту відсвяткували … у небі

1 2 3 4 5 Рейтинг 5.00 (1 голос)

para Державний іспит наприкінці четвертого курсу — це гідне підбиття підсумків навчання, після якого студент отримує диплом бакалавра.
Отож, наша група АВ-41 факультету Комп’ютерних наук та інформаційних технологій ЛНТУ з поставленими завданнями справилася добре, звичайно, успіх треба «відмітити». Зауважу: мої друзі- одногрупники (а нас чотири Андрія)не є прихильниками традиційних «посиденьок»  у накурених барах та нічних дискотеках.

Авжеж вирішили — найкращим подарунком для нас після лекцій та семінарів може стати … стрибок з парашутом,  здійснення заповітного бажання.Група складалася з 10 хлопців, серед яких  були і колишні десантники, та однієї дівчини. Ми приїхали на аеродром Цунів поблизу Львова. Досвідчений інструктор протягом трьох годин провів початкову підготовку майбутніх парашутистів. «Найважливіше — не закривати очі, а то пропустите головне, » — вчив нас наставник з армійським гумором. Наступні дії займали малий проміжок часу: вистрибнув з літака — три секунди вільного польоту, потім відкривається купол — чотири хвилини летиш, насолоджуючись відчуттям свободи, чистого повітря, близькості хмарок. Ще встигаєш усвідомити  себе маленькою часткою Всесвіту. Відчуваєш,  як  кожна клітинка твого тіла наповнюється енергією, силами, тебе переповнюють незрівнянні позитивні емоції — оце дійсно адреналін! А коли приземлився  у ромашкове поле, відчув себе таким щасливим! І майже відразу  в кожного з нас народилося бажання стрибнути з парашутом ще не один раз,- поділився враженнями після першого у житті стрибка Андрій Іваніщук.— Добрим словом згадуємо нашого інструктора: вітром нас віднесло вбік, тож згодилися його поради, як уникнути зіткнення з деревами, електрод ротами. Хочеш стати добрим парашутистом — не нехтуй правилами поведінки ще на землі.

Фото з галереїПублікації

Вітаємо зі світлим Христови...

xv 2013 Кафедра автоматизованого управління виробничими процесами...

Кохання допомагає краще нав...

love stud За студентським фольклором, якщо одружився, то варіантів ...

Поради вступнику: день відк...

Хто рано встає …
День відкритих дверей — захід досить три...

Підраховано, скільки студен...

gro Портал hh.ua провів опитування, згідно з яким більшість р...

Уряд підвищив стипендії для...

step new Сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято...